Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Вінницька область

Вінниця

Вінниця - місто на березі Південного Бугу, адміністративний центр області та сучасний культурний та економічний центр України. Перші згадки про місто містяться у літописах з 1363 року, а за Люблінською унією Вінниця входила до складу Польщі.

Що подивитись у місті?

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Пам'ятки будівництва і архітектури

Вінницький фонтан Roshen

вул. Кармелюка, 9532, Вінниця

Церкви, костели, монастирі

Преображенський собор

вул. Соборна, 23, Вінниця

Церкви, костели, монастирі

Капуцинський храм Пресвятої Діви Марії Ангельської

вул. Соборна,12, Вінниця

Фортеці, замки, палаци

Палац Грохольських

вул. Козацький шлях, Вороновицька об'єднана територіальна громада, 23252

Пам'ятки будівництва і архітектури

Водонапірна вежа

вул. Оводова, 20, Вінниця

Карта міста Вінниця

Про місто Вінниця

Вінниця - місто на березі Південного Бугу, адміністративний центр області та сучасний культурний та економічний центр України. Перші згадки про місто містяться у літописах з 1363 року, а за Люблінською унією Вінниця входила до складу Польщі.

Київ, Харків і Львів – три міста, які по тим чи іншим параметрам мають народний статус столиці України. На їх фоні Вінницю можна назвати столицею краси і розвитку, адже саме тут найбільші темпи розвитку будівництва після Києва і це місто по праву вважається одним з найзеленіших. Саме тут знаходиться найбільший в Європі плавучий фонтан, який на думку експертів може сміливо ввійти в десятку найгарніших у світі. Унікальність його в тому, що взимку він може повністю ховатися під воду, а саме видовище цього процесу не менш вражаюче, ніж його стаціонарна робота.

Окрім славнозвісного фонтану місту є ще чим похвалитися. В першу чергу це річка Південний Буг, яка вважається найдовшою в Україні (що повністю знаходиться на території країни) і поступається лише Дніпру. Велика кількість зелених насаджень, паркові зоні, пам’ятки архітектури, готелі, торгові центри – все це тут є в достатній кількості навіть для найвибагливіших туристів. Можна з повною впевненістю стверджувати, що Вінниця цілком законно вважається справжньою перлиною аграрної України, поєднуючи комфорт столиці і свою унікальну атмосферу міста, яке старанно береже традиції свого краю протягом останніх століть.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Вінниця

Андрій Швачко

Київ, Вінниця, Батурин, Кам'янець-Подільський, Коростень, Дубно, Сатанів
індивідуальні тури та екскурсії гід фотограф корпоративні заходи

Олена Павлова

Вінниця, Бар, Жмеринка, Козятин
фотограф гастро-гід
Життя смачне

Діана Шамрай

Київ, Умань, Вінниця, Корсунь-Шевченківський, Кам'янець-Подільський, Переяслав-Хмельницький, Богуслав, Пархомівка
гід індивідуальні тури та екскурсії перекладач
Я проводжу екскурсії по Києву, місту, який мені хочеться показувати своїм туристам, розділяючи з ними радість і захоплення ним.

Відгуки 1

Ганна

26.04.2018
Вінниця мене вразила, в хорошому сенсі!!! Тут красиві доглянуті парки, працюють фонтани, чисті вулиці і охайні відреставровані будинки. Вечірня підсвітка вулиць така, як у нас в Києві на Новорічні свята. А в трамваях водії - усі в уніформі фірмовій. І туристи їх фотографують, як місцеву принаду. Я вже не кажу про знаменитий фонтан на Південному Бузі. Це взагалі, щось неймовірне!

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.net.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.