You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Insta place

Pototskiy Palace

The scope of the Palace is really impressive. On the entry of Tulchin, the road leads there inself.
Like
Google Maps
Add to trip

Pototskiy Palace

The scope of the Palace is really impressive. On the entry of Tulchin, the road leads there inself.

The palace was built in 1782 by the French architect Lacroix on demand of Stanislaw Pototskyi, who madeTulchin his residence. Built in the classical style by the architect Latur and painter Johann Baptist Lampi. The main creator of "Good" park, which was later repeated in the famous park "Sofiyivka" in Uman, was Miller, an Englishman, who was later succeeded by the German Bichler in 1800. The majestic glory of our land, part of the seven wonders of Vinnytsya region. Currently there is the School of Culture and Arts.

More
Less
Rates Reviews 6

Vinnytsia region, Nezalezhnoskti Str., 10, Tulchin

48.676768 | 28.859820

(04335) 2-24-70

Website

Location on Google

Review 6

Svitlana Pustovit

29.08.2021
OPERAFEST TULCHYN - вражає величезною глядацькою залою на території палацу Потоцьких. Вона займає більшу частину центральної площі. З будь-якої точки зали добре видно сцену. В перший день - сучасний балет «Історії в стилі танго» - поєднання класичного та сучасного балету, досить цікавий симбіоз. На сцені демонстрували різні історії кохання, їхні стосунки, пориви та почуття. Тут були і любовні трикутники, і зради, і нерозділене кохання. Окрім оркестру, музичний супровід задавав і хор - з двох боків від сцени розмістилися чоловіча та жіноча капели. Був також акордеон. Завершився перший оперний вечір феєричним вогняним ексцентрик-шоу «White night» від театру вогню East Fire Show. І навіть дощ не завадив зробити цей виступ вражаючим.
Information taken from google.com

Andriy Zaliztsi

02.08.2021
Тульчин (Вінниччина): найбільший палацовий комплекс в Україні і костел домініканців. Завдяки найбільшому в Україні палацовому комплексу Тульчин може вважатися одним з найцікавіших міст Вінниччини. У 1648 тут був укріплений замок, з кам'яними вежами по кутах. Після нетривалого занепаду і розрухи, викликаних трагічними подіями під час штурму потужної Тульчинської фортеці з численним гарнізоном повсталими козацькими загонами полковника Максима Кривоноса, Хмельницького в 1648 році під час народно-визвольної війни українського народу проти польського поневолення, Тульчин в кінці XVIII століття розквітає і стає широко знаним центром промисловості і ремесел, високої європейської культури, завдячуючи графу Станіславу Щенсному Потоцькому, власнику великих земельних володінь в Україні. Станіслав Щенсний Потоцький робить Тульчин своєю резиденцією, споруджуючи в 1782 році палацо- парковий ансамбль під назвою "Хороше", який успішно конкурував з найкращими королівськими аналогами Європи. Цей унікальний і величний витвір мистецтва та архітектури, який називають "подільським Версалем", проектували французький художник, будівельник і механік Лакруа, дизайнер голландець Меркс, автор парку англієць Міллер.
Information taken from google.com

Валерій Бантуш

12.07.2021
Дуже крута історична споруда, де збережено багато автентичних елементів. Масштаби просто вражають, навіть не можеш уявити, яка там була розкіш. Сподіваюсь, що "велике будівництво" допоможе її врятувати. Бракує хоч будь-якої інфраструктури для туристів - зайшов, потинявся навколо, вразився побаченим, наробив фоточок та пішов геть, бо все закрито, а ключі в коменданта, якому не цікаві туристи в неділю. Жодного інформаційного щита чи взагалі будь чого з історією цього місця. А нащо. Ось і все знайомство. Можливо, з часом це зміниться, але поки тільки так. І величезна кількість бруківки. Для чого вона там - не розумію. Трохи виправляє з нею ситуацію величезна викладена пилява Потоцьких. Також раджу обійти все навколо - можна побачити нереставровану частину та порівняти її з вже відреставрованою. Дуже круто. Допишу таку річ - трохи далі по вул. Леонтовича, 55 знаходиться малий палац Потоцьких, якого немає на гугл-мапах, але на який теж варто глянути. Ми про це взнали вже після від'їзду з Тульчина, про що і шкодуємо. Сподіваюсь, відгук Вам допоможе.
Information taken from google.com

Олекса Он

10.12.2020
Пам'ятка архітектури 18-го століття. Перший палац в Європі, який централізовано опалювався завдяки системі спеціальних вентиляційних каналів. Потребує реставрації. Особливо західні крило і галерея. Протягом 2019-2020рр. здійснено реконструкцію ландшафту перед палацом вартістю понад 33млн.грн. Сховавши майже всю територію під плитку, точно досягнули одного: у спеку стало важко дихати, бо відчуття пательні надзвичайне.
Information taken from google.com

Viktoria

25.07.2020
Була на екскурсії: дуже цікаве та гарне місце! Усім раджу відвідати!

Victoria Belinskaya

26.04.2018
Палац прекрасний, так!

Attractions

Museums

Local history museum in Tulchyn

1 Gagarin street, Tulchyn

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

Dominican Church, Tulchyn

41 Lenin street, Tulchyn

Natural objects and reserves

The regional landscape park "Nemyriv Pobuzhya"

Nemirovsky area, Vorobiivka village, Vorobiyivska village council

Museums

Museum of pottery (museum-estate of Herasimenko brothers)

s.Novoselivka, Gaysinskiy district, 23744

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

Church of the Nativity of the Virgin

Pechera village

Other architectural attractions

Pototskyy mill in Sokilets' village

near the villages of Sokilets and Pechera

Natural objects and reserves

The landscape reserve of local importance "Pribuzhskyi"

23610, Vinnytsia region, Tulchin district, Pechera village, Pecherska Village Council

Forts, castles, palaces

Potocki's mausoleum-tomb

7 Lenina Str., Pechera village

Natural objects and reserves

Landscape art monument of national importance "Sokilets park"

Children's camp "Sokilets", Sokilets village, Nemirivskyi district

Natural objects and reserves

Landscape art monument of national importance Antopilskyi park

24249, Tomashpil district, Antopil village, Antopilskyy neuropsychiatric boarding shcool

Natural objects and reserves

The botanical reserve of local importance "Zakruta"

23353, Maka Vulyha village, Tyvrivskyi district

Where to stay?

Hotels

Villa Park

village Nestervarka, st. Leontovicha, 66, Tulchyn district

Hotels

Ark

Ladyzhin lane Beregovoiy 1A

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.