Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож

Місцеві гіди

Місцеві гіди знають, як вас здивувати. З ними ви зможете здійснити незабутні поїздки по унікальних для вас місцях, відвідати клуби й бари, дослідити дахи та видові майданчики, прокататися на велосипеді або серфборді – все, щоб здобути максимум позитивних емоцій! Ви отримуєте найкращий, насичений, більш автентичний відпочинок, а вони – справедливу оплату.

Навіщо ставати місцевим гідом?

Покажіть мандрівникам цікаві місця і заробіть додаткові гроші. Вам не обов'язково бути експертом. Все, що вам потрібно, – це яскрава індивідуальність, глибоке знання рідного міста та бажання зустрітися з новими людьми.

Крок 1 - Будьте місцевим гідом

Будь-хто може стати гідом, і ви – також! Вам не обов'язково бути професійним екскурсоводом, щоб показувати людям цікаві місця, просто будьте самим собою і дозвольте гостям відкрити для себе місто, яке ви любите.

Крок 2 - Оберіть вартість своїх послуг

Ви самі визначаєте, скільки хочете заробити, і можете встановити власну погодинну плату. Протягом кожної години, проведеної з гостем, ви будете заробляти.

Крок 3 - Схвалюйте цікаві пропозиції

Ви самі вирішуєте, кого ви хочете зустріти і коли. Ви плануєте свій розклад. Знайомтеся з цікавими людьми з усієї України!

Крок 4 - Показуйте все, що навколо! Заробляйте гроші

Покажіть своїм гостям найкраще, що може запропонувати ваше місто! Оскільки ваша репутація поліпшується завдяки оцінкам і відгукам, ваш рейтинг буде відображатися в пошуку. Чим вище вас оцінюють, тим більше пропозицій ви отримаєте і тим більше грошей зможете заробити.

Підпишіться на нашу розсилку і отримайте новини першими